Scroll Top
Repelenty Mugga
Repelenty Mugga dostępne są w różnych formach, takich jak spray, krem, czy też roll-on, co pozwala na wybór najdogodniejszej formy aplikacji.
ŚRODKI PRZECIWKO OWADOM I INSEKTOM

Istnieje wiele skutecznych środków przeciwko owadom i insektom, które można stosować, aby zapobiec ich pojawieniu się lub zwalczać je po ich pojawieniu się.

  • Repelenty: są to preparaty, które tworzą na skórze barierę ochronną, odstraszając owady i insekty. Mogą być stosowane na skórę lub ubranie.
  • Insektycydy: są to preparaty, które zabijają owady i insekty. Mogą być stosowane w postaci sprayu, żelu lub kremu.
    Fizyczne metody: takie jak zasłanianie okien moskitierami, używanie wentylatorów lub odstraszaczy ultradźwięków, czy też wykorzystywanie światła UV, które przyciąga owady i insekty do specjalnie zaprojektowanej lampy, która je zabija.
  • Naturalne metody: takie jak stosowanie olejków eterycznych, takich jak lawenda, eukaliptus czy mięta, które działają jako naturalne repelenty.
  • Ważne jest, aby przed użyciem jakiegokolwiek środka przeciwko owadom i insektom, przeczytać instrukcje i upewnić się, że jest on odpowiedni do zastosowania w danym miejscu oraz że jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt.
REPELENTY MUGGA

Repelenty Mugga działają poprzez stworzenie bariery ochronnej na skórze, która odstrasza owady i insekty. Zawierają one substancje czynne, takie jak DEET, picaridin, IR3535, czy też olejki eteryczne, które są szkodliwe dla owadów i insektów, ale bezpieczne dla ludzi.

DEET jest jednym z najskuteczniejszych i najstarszych składników repelentów, który działa poprzez zakłócenie węchu owadów i insektów. Picaridin jest składnikiem, który działa poprzez zakłócenie receptorów smakowych owadów, uniemożliwiając im znalezienie swojej ofiary. IR3535 jest składnikiem, który działa poprzez zakłócenie receptory smakowe i dotykowe owadów, uniemożliwiając im znalezienie swojej ofiary.

Olejki eteryczne, takie jak lawenda, eukaliptus, czy mięta, działają jako naturalne repelenty, ponieważ odstraszają owady i insekty swoim zapachem.

Repelenty Mugga dostępne są w różnych formach, takich jak spray, krem, czy też roll-on, co pozwala na wybór najdogodniejszej formy aplikacji.

Należy pamiętać, że repelenty nie zabijają owadów i insektów, tylko odstraszają je i należy z nich korzystać zgodnie z instrukcjami na etykiecie i unikać ich stosowania u dzieci poniżej 2 roku życia.

10 ZŁ ZNIŻKI
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER I SKORZYSTAJ ZE ZNIŻKI PRZY ZAKUPACH OD 150 PLN
    ZAPISZ SIĘ
    Akceptuję regulamin sklepu