Wyświetlanie 1–12 z 44 wyników
1 2 3 4

Termosy i kubki termiczne to doskonałe rozwiązanie, jeśli lubisz mieć pod ręką gorący napój jak  herbata lub kawa. Sprawdzą się również w lato z ulubioną mrożoną herbatą lub zimnym napojem.

 

Termosy i kubki termiczne świetnie sprawdzą się w użyciu dla osób aktywnych, którzy spędzają czas na świeżym powietrzu. Dla osób wędrujących całymi dniami po górskich szlakach jeżdżących na rowerze lub siedzących w chłodne dni na łowiskach wędkarzy. Jednym słowem doskonały na outdoor. Termos turystyczny to także dobre rozwiązanie w długich podróżach pociągiem czy autem. Jeśli lubisz mieć swój ciepły napój przy sobie w każdej chwili koniecznie zaopatrz się w dobry sprawdzony termos.

Termosy i kubki termiczne na napoje to także kompan dnia codziennego, który zawsze zapewni w chłodne dni gorącą herbatę lub kawę Tobie w pracy czy dziecku w szkole.

Technologia w jakiej wykonane są termosy w naszej ofercie to technologia próżniowa.

Technologia ta wykorzystana w termosach oraz kubkach termicznych polega na zachowaniu próżni pomiędzy dwoma ściankami zewnętrzną i wewnętrzną. Dzięki temu ciepło jest doskonale izolowanie. Próżnia pozwala na zachowanie temperatury gorącego napoju w termosie, jak również napoju zimnego, jeśli używamy go w lato.

Termos Sculptor Vacuum Flask Polar Blue.

Termosy nie tylko na napoje…

Termosy klasyczne w kształcie podłużnym to termosy jak dotąd najbardziej popularne i najczęściej używane. Dzięki nim możesz długo cieszyć się ciepłą herbatą lub kawą gdziekolwiek jesteś.

W naszej ofercie posiadamy również specjalne modele termosów obiadowych Dzięki termosom na jedzenie, które długo trzymają temperaturę posiłku mamy gotowe rozwiązanie na ciepłe danie na szlaku, w pracy czy dla dziecka w szkole.

Termosy na żywność różnią się od termosów na napoje kształtem oraz funkcjonalnością. Maja szerszy otwór, dzięki któremu łatwiej możemy spożywać posiłek łyżką lub widelcem. Będą również bardziej dostępne w dokładnym czyszczeniu z resztek pozostałego jedzenia. Termosy na posiłek są też zdecydowanie szersze od klasycznych dzięki czemu jedzenie łatwo mieszać i rozkłada się równomiernie.

W termosach obiadowych rolę miski na jedzenie pełni nakrętka. Dużo modeli wyposażonych jest w dodatkową miskę umieszczoną pod nakrętką jak również są modele które wyposażone są również w łyżkę.

Producenci termosów proponują formatowanie termosu przed użyciem. Polega to na napełnieniu ich wrzątkiem w celu rozgrzania a następnie zalanie go właściwym napojem lub uzupełnienie gorącym posiłkiem. Wtedy temperatura będzie trzymać się dłużej.

Termos obiadowy sculpror 0.7 polar blue
e.