Apteczki pierwszej pomocy.

Apteczka to niezbędny element wyposażenia domowego, samochodowego, jak również niezbędne są w podróżach czy podczas aktywności na świeżym powietrzu. Nie możemy przewidzieć co się może wydarzyć podczas jazdy na rowerze,  całodniowej wycieczce w plener, trekkingu górskiego. Nawet podczas spływu kajakowego może wydarzyć się coś nieoczekiwanego. Dlatego warto mieć przy sobie chociaż niezbędne elementy wyposażenia z apteczki pierwszej pomocy przy sobie. Jeśli wybieramy się na dłuższą jednodniową wycieczkę na przykład w góry czy na wycieczkę kilkudniową. Zawsze warto zabrać ze sobą apteczkę adekwatnie wyposażoną.

W sprzedaży oferujemy produkty aptecznei pierwszej pomocy różnego rodzaju. W naszej ofercie znajdziesz apteczki przystosowane do różnego rodzaju aktywności oraz wyposażone wszelkiego rodzaju wyjazdy, podróże. Posiadamy większe na dłuższe pobyty np. na camping, jak również  małe które bez problemu przypniesz do paska czy wrzucisz do plecaka na wycieczki jednodniowe. W naszej ofercie mamy również produkty apteczki wodoodporne, jeśli lubisz sporty wodne.

Apteczka wodoodporna lifesystems

W naszej ofercie znajdziesz apteczkę od topowych producentów jak brytyjskiego Lifesystems, niemieckiego Mil-Tec, Tatonka, oraz polskiego producenta Vera. Posiadany również specjalistyczne zestawy i narzędzia do bezpiecznego usuwania kleszczy.