Wyświetlanie wszystkich wyników: 5
Promocja!
Krem ochronny sport faktor SPF 50 Lifecystems 50 ml.
Original price was: 69.00 zł.Current price is: 62.00 zł.
Promocja!
KREM NA SŁOŃCE LIFESYSTEMS MOUNTAIN SPF 50+ SUN CREAM 50 M
Original price was: 69.00 zł.Current price is: 62.00 zł.
Promocja!
40321_sport-sun-protection-spf50-100ml-1
Original price was: 92.00 zł.Current price is: 89.00 zł.
Promocja!
KREM NA SŁOŃCE LIFESYSTEMS MOUNTAIN SPF 50+ SUN CREAM 100 ml
Original price was: 92.00 zł.Current price is: 87.00 zł.
Promocja!
40020_sport-sun-protection-spf30-10ml-Copy.jpg..jpg
Original price was: 32.00 zł.Current price is: 28.00 zł.

Kremy i mleczka na słońce ochrona UV

Stosowanie kremu do opalania lub kremu z filtrem przeciwsłonecznym jest bardzo ważne dla zdrowia skóry. Kremy i mleczka dlaczego warto stosować kremy przeciwsłoneczne:

  • Chronią przed szkodliwym promieniowaniem UV
  • promienia UV mogą powodować uszkodzenia skóry, takie jak poparzenia słoneczne, zmarszczki, przebarwienia, a nawet raka skóry.
  • Kremy przeciwsłoneczne zawierają filtry, które pochłaniają lub odbijają promieniowanie UV i pomagają chronić skórę przed szkodliwym wpływem słońca.
ZALETY STOSOWANIA KREMÓW DO OPALANIA

Kremy i mleczka do opalania zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry. Promieniowanie UV jest jednym z głównych czynników przyspieszających proces starzenia się skóry. Stosowanie kremów z filtrem przeciwsłonecznym może pomóc zminimalizować negatywny wpływ promieniowania UV i utrzymać skórę w lepszej kondycji.
Warto stosować kremy profilaktycznie. Regularne stosowanie kremów z filtrem przeciwsłonecznym może zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka skóry, który jest jednym z najczęstszych nowotworów.
Chronią skórę przed uszkodzeniami ponieważ słońce może powodować szereg uszkodzeń skóry, w tym poparzenia, podrażnienia, a nawet trwałe uszkodzenia skóry. Kremy przeciwsłoneczne chronią skórę przed tymi uszkodzeniami i pomagają utrzymać ją w dobrej kondycji.
Dlatego warto stosować kremy z filtrem przeciwsłonecznym na co dzień, szczególnie podczas długotrwałych lub intensywnych ekspozycji na słońce. Ważne jest również, aby stosować krem z odpowiednim SPF, czyli czynnikiem ochrony przeciwsłonecznej, dostosowanym do rodzaju skóry i intensywności ekspozycji na słońce.